TASUTA KOHALETOIMETAMINE

üle 200€

Tagasi 14 päeva pärast

Isikustatud Riided

Vaadake lisateavet

Baggy Hat Leopard Print-52

2611 €

ISIKUPÄRASTA SEDA TOODET

(Pildil olevale tootele trükitud tekst on ainult näide.)

Isikupärasta toodet Baggy Hat Leopard Print-52 oma lapse nime või muu tekstiga, mille me trükime tootele. Kõlab huvitavalt?

Kui tahaksite teada, kuidas laste- ja beebirõivaste isikupärastamise teenus toimib, siis on see leht just teie jaoks välja mõeldud ja koostatud.

Isikupärastamise põhimõte on väga lihtne!

Kohandada saab erinevaid iELMi toodetud rõivaid, mõned vastavalt tähistatud erandid välja arvatud. Rõivastele saab trükkida lapse nime või mis tahes muu soovitud teksti. Teil tuleb ainult sisestada soovitud tekst toote lehel olevale väljale. Teile tarnitakse alati teie soovitud tekstiga toode, mitte toote lehel mudelina esitatu.

Trükitud teksti ja tõmbluku värvitoonid valib meie meeskond nii, et need sobiksid täiuslikult toodete värviskeemiga.

Meie kliendid on trükitud tekstil põhinevat beebirõivaste isikupärastamise teenust väga kõrgelt hinnanud. Et klient on alati meie tähelepanu keskpunktis, pakume lisaks võimalust isikupärastada rõivaid erinevate lastele meeldivate sümbolitega. Teie laps saab nautida meie mudelite ainulaadsust, olenemata sellest, kas tuleb lisada süda või täheke. Iga toote lehel on toodud erimärgid, mida saate toote isikupärastamiseks valida.

Laste- ja beebirõivaste kohandamise teenus ei oleks võimalik, kui me ei trükiks kvaliteetsele, GOTSi (Global Organic Textile Standard) kohaselt sertifitseeritud materjalidele. Iga toote värviskeem valitakse just selline, et kohandatud tekst või sümbol paistaks kindlasti silma.

Lapsepõlve võlu mängib meie julgetele, ilusatele ja isikupärastele lastele loodud toodete juures olulist rolli.

Baggy mössa i mönstrat trikå tyg. - 92% Gots certifierd bomull 8% elastan. - Tvättas i 40 grader ut och in, undvik sköljmedel. - Torktumla inte. - Dra lite i mössan efter tvätt. - Normal i stl med mycket strech. - Krympmån i första tvätt 5%. Går att välja till namntryck eller text. Storleksguide: -44 (0-6 mån) -46 (6-9 mån) -48 (9-12 mån) -50 (1-2 år) -52 (2-4 år) -54 (4-6 år)