TASUTA KOHALETOIMETAMINE

üle 200€

Tagasi 14 päeva pärast

Isikustatud Riided

Vaadake lisateavet

Meist

IELM asutati 2013. aastal Rootsis. Oleme väike pereettevõte, mis disainib ja toodab rõivaid piiratud kogustes ja mille eesmärk on riietada lapsed ainulaadsetesse rõivastesse õiglase hinna eest. Kõik meie rõivad on toodetud Euroopa Liidus valgetes ja hästi õhutatud töökodades, kus kasutatakse tipptehnoloogiat. Toetame kohalikke kogukondi, pakkudes suurepäraseid töötingimusi. Praeguseks on meil üle 500 000 kliendi ja üle 250 000 jälgija Facebookis. Meie eesmärk on laieneda kogu Euroopasse.

Kaubamärgi iELM inspiratsiooniallikaks olid ettevõtte asutanud perekonna nelja lapse nimed .

Otsustasime kooskõlas oma seisukohtadega osaleda ÜRO globaalse kokkuleppe vastutustundliku ettevõtluse algatuses ning pühenduda selle inimõigusi, tööd ja keskkonda käsitlevatele ning korruptsioonivastastele põhimõtetele.

Meie filosoofia on luua uuendusliku disainiga lasterõivaid, milles oleks ühendatud nii välimus, funktsionaalsus kui mugavus. Meie rõivaste lõiked on lihtsad ja tänu sellele ajatud. Meie jaoks on kõige olulisem kangas, samas kui väikesed detailid muudavad rõivad tõeliselt kordumatuteks. Enamik rõivastest on unisex, mis on meie jaoks oluline nüanss. Rõivad on valmistatud vastupidavatest kangastest, mis taluvad hästi sagedast pesemist, need on pehmed ja mugavad, et meie väikestel oleks neid mõnus kanda. Need rõivad saavad kiiresti nii laste kui lapsevanemate lemmikuteks.

iELM rõivad eristuvad teistest värvliste kangaste ja erksate kontrastide poolest. Meie jaoks on kõige olulisem tagada hea kvaliteet ja sa võid olla kindel, et väikese pereettevõttena oleme alati olemas ja valmis tagama parimat klienditeenindust.

iELMi lasterõivad leiad ainult veebist.